Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 802

Tuotteet 1 - 60 / 802

Järjestä:

Järjestä:

Tena Bed Secure Zone Plus vuodesuoja
14,36 €
-15%
Norm. 16,90 €(0,48 / kpl)
Abena San 3 Premium 28 kpl tippasuoja
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(0,20 / kpl)

Abena Abri-Soft Superdry 60 kpl 60x60 cm vuodesuoja
19,92 €
-20%
Norm. 24,90 €(0,33 / kpl)

Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
9,56 €
-20%
Norm. 11,95 €

Tena Lights Light 28 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,10 / kpl)

Abena sininen 85x90 cm pestävä vuoteensuoja
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €

Abena Pants L1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
13,28 €
-20%
Norm. 16,60 €(0,89 / kpl)

Abena 50 kpl 125x81 cm esiliina
5,76 €
-20%
Norm. 7,20 €(0,12 / kpl)

Tena Lights Long 20 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,14 / kpl)

Abena Light Super 4 Premium 30 kpl inkontinenssisuoja
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(0,26 / kpl)


Abena Pants XL1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
14,00 €
-20%
Norm. 17,50 €(0,88 / kpl)

Tena Men Active Fit Level 1 12 kpl inkontinenssisuoja
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(0,34 / kpl)

Tena Pants Plus Large 8 kpl inkontinenssihousu
7,31 €
-15%
Norm. 8,60 €(0,91 / kpl)

Abena Abri-Soft Superdry 30 kpl 90x60 cm vuodesuoja
17,76 €
-20%
Norm. 22,20 €(0,59 / kpl)

Tena Men Extra Light 14 kpl inkontinenssisuoja
3,73 €
-15%
Norm. 4,39 €(0,27 / kpl)

Tena Lady Discreet Normal 24 kpl inkontinenssisuoja
5,20 €
-15%
Norm. 6,12 €(0,22 / kpl)

Abena 22,5x14,8 cm 50 kpl pesukinnas
3,44 €
-20%
Norm. 4,30 €(0,07 / kpl)

Tena Men Active Fit L3 16kpl inkontinenssisuoja
6,54 €
-15%
Norm. 7,69 €(0,41 / kpl)

Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 kpl inkontinenssihousu
9,31 €
-15%
Norm. 10,95 €(1,16 / kpl)

Tena Discreet Extra Plus 16 kpl inkontinenssisuoja
4,75 €
-15%
Norm. 5,59 €(0,30 / kpl)

Abena Pants L0 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
11,16 €
-20%
Norm. 13,95 €(0,74 / kpl)

Tena Discreet Maxi Night 6 kpl inkontinenssisuoja
3,32 €
-15%
Norm. 3,91 €(0,55 / kpl)

Tena Pants Plus Medium 9 kpl inkontinenssihousu
7,31 €
-15%
Norm. 8,60 €(0,81 / kpl)

Tena Lights Liner 24 kpl pikkuhousunsuoja
2,63 €
-15%
Norm. 3,09 €(0,11 / kpl)

Abena Wing M2 Premium 15 kpl vyövaippa
13,28 €
-20%
Norm. 16,60 €(0,89 / kpl)

Tena Comfort Super 36 kpl kouruvaippa
15,29 €
-15%
Norm. 17,99 €(0,42 / kpl)


Abena Pants M1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
12,24 €
-20%
Norm. 15,30 €(0,82 / kpl)


Abena Slip L4 Premium 18 kpl teippivaippa
20,08 €
-20%
Norm. 25,10 €(1,12 / kpl)

Abena Pants Junior XS2 Premium 18 kpl inkontinenssihousut
10,48 €
-20%
Norm. 13,10 €(0,58 / kpl)

ABENA 80x140cm 25kpl poikkilakana
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(0,43 / kpl)

Tena Discreet Ultra Mini Plus 24 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,17 / kpl)

Abena San 2 Premium 30 kpl tippasuoja
5,24 €
-20%
Norm. 6,55 €(0,17 / kpl)

Tena Discreet Maxi 6 kpl inkontinenssisuoja
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(0,68 / kpl)

Abena San 8 Premium 22 kpl muotovaippa
16,56 €
-20%
Norm. 20,70 €(0,75 / kpl)

Abri-Soft Superdry 80x180 cm 30 kpl vuoteensuoja
20,08 €
-20%
Norm. 25,10 €(0,67 / kpl)

Terveyskaista NivelTeho 120 ml nivelvoide
11,70 €
-31%
Norm. 16,90 €(97,50 / l)

Tena Lady Discreet Mini 40 kpl inkontinenssisuoja
5,20 €
-15%
Norm. 6,12 €(0,13 / kpl)

Abena San Special Premium 30 kpl muotovaippa
20,40 €
-20%
Norm. 25,50 €(0,68 / kpl)

Terveyskaista LihasTeho 120 ml magnesiumvoide
6,90 €
-45%
Norm. 12,50 €(57,50 / l)

Tena Discreet Normal Night 10 kpl inkontinenssisuoja
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(0,41 / kpl)

Tena Men Active Fit Level 2 10 kpl inkontinenssisuoja
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(0,41 / kpl)

TENA Discreet Ultra side Normal 16 kpl inkontinenssisuoja
3,32 €
-15%
Norm. 3,91 €(0,21 / kpl)

Rento 200 ml hierontaöljy
5,84 €
-20%
Norm. 7,30 €(29,20 / l)

Tena Discreet Extra Duo 2x10kpl inkontinenssisuoja
5,94 €
-15%
Norm. 6,99 €(0,30 / kpl)

Tena Silhouette Pants Plus L 8 kpl inkontinenssihousu
9,77 €
-15%
Norm. 11,49 €(1,22 / kpl)


Abena Wing L2 Premium 15 kpl vyövaippa
17,44 €
-20%
Norm. 21,80 €(1,16 / kpl)

Tena Men musta pestävä inkoboxeri
22,10 €
-15%
Norm. 26,00 €

Tena Soft Wipe 135 kpl 30x32 cm pesulappu
14,70 €
-15%
Norm. 17,29 €(0,11 / kpl)

Tena Cellduk 200 kpl 25x26 cm pesulappu
13,64 €
-15%
Norm. 16,05 €(0,07 / kpl)

Abena Slip Premium XXL2 10 kpl teippivaippa
15,36 €
-20%
Norm. 19,20 €(1,54 / kpl)

Abena Fix Pants Cotton XL 3kpl hygieniahousut
17,68 €
-20%
Norm. 22,10 €(5,89 / kpl)

Abena Slip M0 Premium 27 kpl teippivaippa
19,92 €
-20%
Norm. 24,90 €(0,74 / kpl)

Abena Slip M4 Premium 21 kpl teippivaippa
19,84 €
-20%
Norm. 24,80 €(0,94 / kpl)

Tena Discreet Normal 12 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,33 / kpl)

Abena pesumyssy hiuksille
2,64 €
-20%
Norm. 3,30 €

Abena Slip L3 Premium 20 kpl teippivaippa
20,64 €
-20%
Norm. 25,80 €(1,03 / kpl)

Tuotteet 1 - 60 / 802

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.