Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 661 - 720 / 800

Tuotteet 661 - 720 / 800

Järjestä:

Järjestä:



Relaxant 100 ml lihastenrentouttaja
16,90 €
(225,33 / l)






Vitility nappikoukku
10,50 €


Ornamin lautanen
25,90 €

Vuokko wc-korottaja
169,00 €





Scholl varpaat 6 kpl rakkolaastari
8,99 €
(1,50 / kpl)









Basic Massage Oil 200 ml hierontaöljy
22,90 €
(114,50 / l)



Frantsila Eukalyptus 19 g salva
11,70 €
(585,00 / kg)


Silver Water 1 l kolloidihopeavesi
26,90 €
(26,90 / l)







Révvi Intense Hot Gel 100ml kuuma geeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)





Tyke Sauli kävelyteline
355,00 €






Sukanvetolaite frotee
14,99 €










Tuotteet 661 - 720 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.