Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Terveys

Tuotteet 61 - 120 / 797

Tuotteet 61 - 120 / 797

Järjestä:

Järjestä:

Abena Slip L2 Premium 22 kpl teippivaippa
22,16 €
-20%
Norm. 27,70 €(1,01 / kpl)

Abena Pants M1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
12,24 €
-20%
Norm. 15,30 €(0,82 / kpl)

Abena Slip M4 Premium 21 kpl teippivaippa
19,84 €
-20%
Norm. 24,80 €(0,94 / kpl)

Tena Discreet Extra 10 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,40 / kpl)

Abena Wing S2 Premium 15 kpl vyövaippa
11,60 €
-20%
Norm. 14,50 €(0,77 / kpl)

Terveyskaista NivelTeho 120 ml nivelvoide
11,70 €
-31%
Norm. 16,90 €(97,50 / l)

Abena Slip L0 Premium 26 kpl teippivaippa
21,52 €
-20%
Norm. 26,90 €(0,83 / kpl)

Abena Slip L4 Premium 18 kpl teippivaippa
20,08 €
-20%
Norm. 25,10 €(1,12 / kpl)

Tena Discreet Ultra Mini Duo 2x28 kpl inkontinenssisuoja
6,37 €
-15%
Norm. 7,49 €(0,11 / kpl)

Abena 90x45 cm pestävä ruokalappu
9,40 €
-20%
Norm. 11,75 €

Abri-Fix cotton 3 kpl hygieniahousut
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €

Abena Slip Junior XS2 Premium 32 kpl teippivaippa
20,32 €
-20%
Norm. 25,40 €(0,64 / kpl)

Abena San 6 Premium 34 kpl muotovaippa
16,40 €
-20%
Norm. 20,50 €(0,48 / kpl)

Abena Wing L1 Premium 15 kpl vyövaippa
16,56 €
-20%
Norm. 20,70 €(1,10 / kpl)


Abena Slip S2 Premium 28 kpl teippivaippa
21,52 €
-20%
Norm. 26,90 €(0,77 / kpl)

Abena Fix Pants Cotton XL 3kpl hygieniahousut
17,68 €
-20%
Norm. 22,10 €(5,89 / kpl)

Terveyskaista LihasTeho 120 ml magnesiumvoide
6,90 €
-45%
Norm. 12,50 €(57,50 / l)

TENA lights Sensitive Ultra Mini 20 kpl inkontinenssisuoja
3,82 €
-15%
Norm. 4,49 €(0,19 / kpl)

Abena sininen tabletinmurskain
5,80 €
-20%
Norm. 7,25 €

Abena Slip M2 Premium 24 kpl teippivaippa
20,16 €
-20%
Norm. 25,20 €(0,84 / kpl)

Abena Slip L1 Premium 26 kpl teippivaippa
23,28 €
-20%
Norm. 29,10 €(0,90 / kpl)

Abena Fix Pants Cotton L 3kpl hygieniahousut
16,96 €
-20%
Norm. 21,20 €(5,65 / kpl)

Tena Discreet Extra Duo 2x10kpl inkontinenssisuoja
5,94 €
-15%
Norm. 6,99 €(0,30 / kpl)


TENA lights Sensitive Ultra Normal 16 kpl inkontinenssisuoja
3,82 €
-15%
Norm. 4,49 €(0,24 / kpl)

Abena Pants XXL1 Premium 20 kpl inkontinenssihousut
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €(1,60 / kpl)

Tena Pants Plus XL 12 kpl inkontinenssihousu
16,14 €
-15%
Norm. 18,99 €(1,35 / kpl)

Abena Pants S1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
13,12 €
-20%
Norm. 16,40 €(0,82 / kpl)

Tena Bibs 150 kpl ruokalappu
21,17 €
-15%
Norm. 24,90 €(0,14 / kpl)

Tena Discreet Mini 20 kpl inkontinenssisuoja
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(0,20 / kpl)

Abena Slip M1 Premium 26 kpl teippivaippa
19,28 €
-20%
Norm. 24,10 €(0,74 / kpl)

Abena 50 kpl 23x16 cm polyesteri pesukinnas
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(0,07 / kpl)





Puhdas+ 100% Laventeli eteerinen öljy
7,95 € - 15,90 €
(795,00 / l)








RFSU Natural 100ml liukuvoide
8,90 €
(89,00 / l)












Hansaplast Universal 40 kpl laastari
2,99 €
(0,07 / kpl)

Tuotteet 61 - 120 / 797

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.