Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 541 - 600 / 800

Tuotteet 541 - 600 / 800

Järjestä:

Järjestä:

Compeed 5 kpl vaivaisenluulaastari
6,35 €
(1,27 / kpl)












Wound Away Haavalakka 7 ml
7,90 €
(11,29 / l)














Tyke Salli suihkutuoli
179,00 €





Cailap sankanauha
2,49 €





UpLift nousuavustin
199,90 €





Révvi Pure Almond 200 ml hierontaöljy
25,90 €
(129,50 / l)






Sukanvetolaite frotee
14,99 €

Propolia Purifying 20 ml nenäsuihke
12,99 €
(649,50 / l)

UpLift XL nousuavustin
199,90 €





Fysio Active 90 g nivelvoide
9,99 €
(111,00 / kg)



Habys 64 kpl kuumakivet
149,00 €

Tuotteet 541 - 600 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.