Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 481 - 540 / 800

Tuotteet 481 - 540 / 800

Järjestä:

Järjestä:

Aquabar muovinen tukikahva
15,50 € - 18,50 €



Tyke Sauli kävelyteline
355,00 €









Basic rollaattori
129,90 €







Frantsila Kuisma 50 ml hoitoöljy
14,75 €
(295,00 / l)











Scholl 21kpl syylälaastarit
6,69 €
(0,32 / kpl)

Patjansuoja frotee
23,90 €







Salvequick 6x40 kpl kangaslaastari
32,50 €
(1,08 / kpl)

Super Ice Care 100 ml kylmävoide
4,99 €
(49,90 / l)





PaplaSet Steriili 1 l hierontaöljy
21,70 €
(21,70 / l)






Tyke 38x42x5 cm pyörätuolityyny
61,00 € - 75,00 €



Pukeutumisen apukeppi
12,90 €





Tuotteet 481 - 540 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.