Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 361 - 420 / 800

Tuotteet 361 - 420 / 800

Järjestä:

Järjestä:




Révvi Fast Recovery Gel 200 ml palautumisgeeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)




Cailap F lukulasi
11,99 €

Scholl 5 kpl rakkolaastari lajitelma
8,99 €
(1,80 / kpl)


RFSU 2kpl testiliuska raskaustesti
2,69 €
(1,35 / kpl)




Nousutuki sänkyyn
49,90 €

Naturaverde 2 kpl korvakynttilä
6,95 €
(3,48 / kpl)




Juomamukin kahvat
2,99 €

Habys 45 kpl kuumakivet
119,00 €
















Emendo kylmägeeli
4,95 €
(49,50 / l)













Virtsapulloharja
3,99 €



Salvequick MED 5 kpl Maxi laastari
2,55 €
(0,51 / kpl)



Salvequick 6x21 kpl iso kangaslaastari
31,90 €
(1,52 / kpl)

Tyke jääpiikki
7,05 €


Tuotteet 361 - 420 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.