Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 241 - 300 / 800

Tuotteet 241 - 300 / 800

Järjestä:

Järjestä:

Vitility rengastyyny
36,50 €














Selefa sininen 100 kpl kenkäsuojus
6,99 € - 7,99 €
(0,07 / kpl)

Salvequick 6036 6x45 kpl muovilaastari
25,90 €
(0,58 / kpl)



Kaira iskiaslauta
19,99 €





Frantsila Kipu hoitoöljy 100ml
10,60 €
(106,00 / l)



Arvo Basic pyörätuoli
199,00 €





Boreas 150 ml kylmägeeli
7,99 €
(53,27 / l)



Révvi Ice Cold Gel 100 ml kylmägeeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)







Kynsileikkuri
18,99 €

















Compeed 15 kpl huuliherpeslaastari
11,79 €
(0,79 / kpl)

Tuotteet 241 - 300 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.