Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 121 - 180 / 800

Tuotteet 121 - 180 / 800

Järjestä:

Järjestä:









Emi Lady Maxi Night 10 kpl yöside
4,19 €
(0,42 / kpl)







Hansaplast Universal 40 kpl laastari
2,99 €
(0,07 / kpl)

PaplaSet Garnaatio 1 l hierontaöljy
12,10 €
(12,10 / l)




Cailap O lukulasi
11,99 €






RFSU Magic 75ml liukuvoide
6,30 €
(84,00 / l)

Cailap Gua sha -kampa
12,99 €


Hansaplast Elastic kangaslaastari
2,68 €
(0,27 / kpl)


Moldex Spark Plugs 5paria korvatulpat
4,99 €
(1,00 / pari)


PaplaSet Diamond 1 l hierontavoide
17,49 €
(17,49 / l)








Mutjutin kalvohierontaväline
11,90 € - 15,99 €





Puhdas+ 100% Rosmariini eteerinen öljy
5,90 € - 17,99 €
(118,00 / l)




Puhdas+ 100%  Appelsiini eteerinen öljy
5,90 € - 13,50 €
(590,00 / l)



Vitility rengastyyny
36,50 €

Proplia Gentle 20 ml nenäsuihke
11,90 €
(595,00 / l)




Weleda Arnica 100 ml hierontaöljy
19,99 €
(199,90 / l)

Tuotteet 121 - 180 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.