Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Jalkojenhoito

Tuotteet 1 - 60 / 90

Tuotteet 1 - 60 / 90

Järjestä:

Järjestä:

Rento Minttu 200 ml jalkakylpy
3,84 €
-20%
Norm. 4,80 €(19,20 / l)
Rento Minttu 100 ml jalkavoide
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(36,70 / l)

Salvequick Foot Care 2 kpl kuorintasukat
9,99 €
-28%
Norm. 13,90 €

Rento Minttu 100 ml jalkakuorinta
3,76 €
-20%
Norm. 4,70 €(37,60 / l)



S.S. 50 ml sieni- ja syylävoide
25,90 €
(518,00 / l)


Emendo Kaura 100 ml jalkavoide
6,69 €
(66,90 / l)



Relaxant 100 ml jalkavoide
15,65 €
(156,50 / l)

Emännän 150 ml jalkavoide
3,99 €
(26,60 / l)


Silkkis Kaoliini 90g vartalopuuteri
13,90 €
(154,44 / kg)









Boreas 300 ml jalkavoide
16,99 €
(56,63 / l)





Révvi Fresh Feet jalkageeli
15,99 € - 26,99 €
(79,95 / l)

Boreas DEO 75 ml jalkavoide
7,95 €
(106,00 / l)


Jalkis 500 ml kylpysuola
19,99 €
(39,98 / l)








Jalkis 140 ml lämmittävä jalkavoide
27,90 €
(199,29 / l)


Paloma Foot Balm 100 ml jalkavoide
5,99 €
(59,90 / l)

Boreas 450 g jalkakylpysuola
11,90 €
(26,44 / kg)



Emendo jalkakylpy
8,00 €



Frantsila 50 ml jalkasuihke
11,50 €
(230,00 / kg)



Jalkis 140 ml viilentävä jalkavoide
27,90 €
(199,29 / l)

Emendo 100 ml Himalajan jalkavoide
7,49 €
(74,90 / l)



Boreas 150 ml jalkavoide
9,99 €
(66,60 / l)




Tuotteet 1 - 60 / 90

Kiitä jalkojasi – hoida niitä hyvin

Päivittäin kävelemme pitkiä matkoja, seisomme jalkojemme päällä tunteja ja pidämme pitkiä aikoja kenkiä jaloissa. Ei ole ihme, että jalkamme rasittuvat ja alkavat joskus oireilla. Myös jalat tarvitsevat säännöllistä hoitoa. Hyvin hoidetuissa jaloissa veri kiertää paremmin ja iho kestää kovaakin kulutusta.

Jalkojenhoito on tärkeää, ja jalkojen hoitoon onkin onneksi saatavana runsaasti jalkahoitovalmisteita. Helpoimpana hoitona voi käyttää Naturel-geelisukkia. Ne hoitavat ja kosteuttavat jalkojasi itsestään. Säännöllisellä käytöllä halkeilevat kantapäät ovat historiaa.