Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 91 / 91

Tuotteet 61 - 91 / 91

Järjestä:

Järjestä:

Paloma Foot Balm 100 ml jalkavoide
5,99 €
(59,90 / l)











Scholl 60 ml kovettumavoide
8,99 €
(149,83 / l)




JOIK Organic Relaxing Magnesium & Lavender Foot Spray 100ml

JOIK Organic Relaxing Magnesium & Lavender Foot Spray 100ml

14,95 €
(149,50 / l)



Frantsila 50 ml jalkasuihke
11,50 €
(230,00 / kg)



Jalkis 140 ml viilentävä jalkavoide
27,90 €
(199,29 / l)

Emendo 100 ml Himalajan jalkavoide
7,49 €
(74,90 / l)



Boreas 150 ml jalkavoide
9,99 €
(66,60 / l)




Tuotteet 61 - 91 / 91

Kiitä jalkojasi – hoida niitä hyvin

Päivittäin kävelemme pitkiä matkoja, seisomme jalkojemme päällä tunteja ja pidämme pitkiä aikoja kenkiä jaloissa. Ei ole ihme, että jalkamme rasittuvat ja alkavat joskus oireilla. Myös jalat tarvitsevat säännöllistä hoitoa. Hyvin hoidetuissa jaloissa veri kiertää paremmin ja iho kestää kovaakin kulutusta.

Jalkojenhoito on tärkeää, ja jalkojen hoitoon onkin onneksi saatavana runsaasti jalkahoitovalmisteita. Helpoimpana hoitona voi käyttää Naturel-geelisukkia. Ne hoitavat ja kosteuttavat jalkojasi itsestään. Säännöllisellä käytöllä halkeilevat kantapäät ovat historiaa.