Trendikäs maihari, joka sopii asun kuin asun kanssa yhdistettäväksi. Maiharissa on miellyttävän pehmeä tekstiilinen sisäpohja, jossa on pehmeä Touch it -ominaisuus. Pohjallinen on irrotettavissa, joten jalkinetta on helppo tuulettaa, tai halutessaan pohjallisen voi vaihtaa toiseen. Jalkineen sisäsyrjällä olevan vetoketjun avulla tämä jalkine on helppo pukea jalkaan, ja nauhojen avulla voi lisäksi säätää istuvuutta. Koron korkeus on 4,5 cm, ja varren korkeus 16,5 cm.
Materiaali: tekstiili, synteettinen nahkaPesuohje: Tuote kannattaa aika ajoin pyyhkiä hieman kostutetulla kangasliinalla, ja sen jälkeen käsitellä sen materiaalille tarkoitetuilla suoja-aineella.
Trendig känga som kan kombineras med hurdan klädsel som helst. Skon har en behagligt mjuk textilinnersula med en speciell, mjuk Touch it -egenskap. Innersulan är uttagbar, så det är lätt att ventilera skon, eller om du vill kan du byta innersulan till en annan. Dragkedjan på insidan av skon gör den här skon lätt att ta på, och snören kan även användas för att justera passformen. Klackhöjden är 4,5 cm, och skafthöjden är 16,5 cm.