Marjat ja hedelmät

Tuotteet: ( 1 - 27 / 27 )
Järjestä:
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 21,50
    (21,50 / kg)
    Näytä vertailu

    Nämä lasten suosikkimarjat sisältävät paljon c-vitamiinia ja kuitua.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,60
    (14,29 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 18,90
    (18,90 / kg)
    Näytä vertailu

    Yano luomu luumut ovat tummia ja täyteläisiä. Kuivattu luumu sisältää runsaasti kuitua.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 10,90
    (10,90 / kg)
    Näytä vertailu

    Yano luomu taateli ovat kivettömiä, pehmeitä ja mehukkaita.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 11,90
    (119,00 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 9,50
    (47,50 / kg)
    Näytä vertailu

    • Sisältää runsaasti kuituja, rautaa, B2-vitamiinia sekä kalsiumia
    • Gluteeniton / maidoton / lisäaineeton / luomu / kosher / vegaaninen

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,50
    (70,00 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 8,70
    (43,50 / kg)
    Näytä vertailu

    Koko:200g
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 13,90
    (13,90 / kg)
    Näytä vertailu

    Yano luomu viikunat ovat hedelmällisen herkullisia. Voidaan käyttää sellaisenaan tai liotettuna.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 16,90
    (84,50 / kg)
    Näytä vertailu

    • Hyvänmakuinen ja monipuolinen
    • Sisältää karpaloa, karhunvatukkaa, mustikkaa, ruusunmarjaa ja tyrniä sekä omenakuitua
    • Voidaan sekoittaa nesteeseen tai ruoan joukkoon
    • Sopii jatkuvaan käyttöön

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,50
    (12,50 / kg)
    Näytä vertailu

    Rapeaksi paahdettuja makeita banaanilastuja.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,90
    (38,67 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 9,90
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,50
    (37,50 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 7,90
    (79,00 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 4,90
    (49,00 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,80
    (11,20 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 4,90
    (24,50 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,90
    (26,00 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 5,90
    (19,67 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,40
    (8,50 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,70
    (9,00 / kg)
    Näytä vertailu

    Nauti sellaisenaan tai sekoita herkulliseksi naposteltavaksi esim. kokonaisten manteleiden, kanelin ja raakalakritsijauheen kanssa.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 4,10
    (16,40 / kg)
    Näytä vertailu

    Maistuvat koko perheelle niin naposteltavana kuin salaateissa ja jälkiruoissa. Riisijauhoa on ripoteltu viikunoiden päälle, jotta ne eivät takertuisi toisiinsa.

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 6,90
    (46,00 / kg)
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 5,10
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,80
    Näytä vertailu

  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 3,00
    Näytä vertailu