Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 104 / 104

Tuotteet 61 - 104 / 104

Järjestä:

Järjestä:





Lavera Hydro Refresh 50 ml geelivoide
18,90 €
(378,00 / l)




























Lavera Hydro Refresh 30 ml seerumi
16,99 €
(566,33 / l)






Lavera Hydro Refresh 100 ml kasvosuihke
11,90 €
(119,00 / l)




Lavera Beauty 100 ml vartaloöljy
18,50 €
(185,00 / l)

Tuotteet 61 - 104 / 104

Lavera luonnonkosmetiikkasarja, jonka nimi tulee latinasta ja tarkoittaa ”totuutta”, on yksi luonnonkosmetiikkasaran pioneereista. Tällä hetkellä Laveraa myydään maailmanlaajuisesti yli 40 maassa. Laveran tuotteet ovat NaTrue-sertifioitua luonnonkosmetiikkaa. Tuotteissa käytetään yli 300 luomuraaka-ainetta, joista yli 200 kasvatetaan Laveran omilla viljelmilla. Tuotekehitys ja tuotanto ovat olleet alusta lähtien Saksassa Hannoverin alueella.

Laveran tuotteita iholle levitettäessä voi suorastaan aistia luonnon ihollaan ja samanaikaisesti nauttia tuoksusta ja siitä pehmeydestä, jonka tuotteet saavat ihossa aikaan. Jo yli 25 vuoden ajan Laveran luonnollisen puhtaat kauneudenhoitotuotteet ovat vastanneet kaikkien eri ihotyyppien tarpeisiin noin 200 tuotteen valikoimallaan. Johdonmukaisesti ja periaatteista tinkimättä.