Intellinet 10 Gigabit Fiber SFP+ Multi-Mode lähetin-vastaanotinmoduuli

10GBase-SR (LC) Multi-Mode Port, 300 m
Hinta
Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 66,00
Toimituskulut alk  3,90€
Jäljellä enää 3 kpl

  • Takuu: 3 vuotta
  • EAN: 766623507462
  • Tuotenumero: 102429346
  • Toimittajan tuotenumero: IN507462
  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getReviews, 130ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;