Koe täydellinen kynsien muodonmuutos Catrice GEL AFFAIR -kynsilakalla – se on luottolakkasi pitkäkestoisiin, kiiltäviin kynsiin, joissa on salonkilaatuinen, geelimäinen viimeistely.
- Nauti jopa 7 päivän kestosta ilman alus- tai päällyslakkaa.
- Hemmottele itseäsi intensiivisillä väreillä, joissa on loistava kiilto ja geelimäinen viimeistely – UV-lamppua tai kynsistudiota ei tarvita!
- Uudista kyntesi GEL AFFAIR -kynsilakalla – jossa korkea kiilto ja korkea suorituskyky kohtaavat!
- GEL AFFAIR Nail Lacquer -valikoimamme sisältää erilaisia eloisia ja trendikkäitä sävyjä, jotka sopivat jokaiseen mielialaan, tilaisuuteen ja tyyliin.
- Toimistosta illanviettoon, me huolehdimme kynsilookistasi.
- Pakkaus on valmistettu kierrätetyistä materiaaleista.* *Korkki on valmistettu 100-prosenttisesti** kierrätetystä muovista (**ei sisällä väri- ja lisäaineita), ja pullo sisältää vähintään 20 % kierrätettyä lasia)
- Nauti vaivattomasta ja tarkasta levityksestä kerta toisensa jälkeen leveällä tarkkuusharjallamme, joka mukautuu täydellisesti kynnelle.
- Parhaan tuloksen ja maksimaalisen kestävyyden saavuttamiseksi levitä kaksi kerrosta kynsilakkaa.
- Vaihda helposti kynsilookiasi ja ilmaise itseäsi rajoittamattomasti asetonittomalla kynsilakanpoistoaineella.
Ingredients: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Polyester-23, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Styrene/Acrylates Copolymer, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Diacetone Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Acrylates Copolymer, Silica, Maltol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phosphoric Acid, Ci 77266 (Black 2) (Nano).