Kesäkarkit

Kesään kuuluvat kesäkarkit. Lauantai on monessa perheessä karkkipäivä ja kesällä se on mukava viettää terassilla tai rannalla. Tilaa Kärkkäiseltä kesäkarkit ja viettäkää laatuaikaa perheen kesken tai nappaa kesäkarkit Kärkkäisen myymälästä mukaan ja mene kavereiden kanssa viettämään leffa-iltaa. Kannattaa myös muistaa, että kesäkarkeilla voi herkutella myös keskellä viikkoa, sillä aurinkoisia päiviä ei välttämättä ole jokapäivä. Kärkkäisen laajasta valikoimasta löydät kesäkarkit jokaiselle!
Kesään kuuluvat kesäkarkit. Lauantai on monessa perheessä karkkipäivä ja kesällä se on mukava viettää terassilla tai rannalla. Tilaa Kärkkäiseltä kesäkarkit ja viettäkää laatuaikaa perheen kesken tai nappaa kesäkarkit Kärkkäisen myymälästä mukaan ja mene kavereiden kanssa viettämään leffa-iltaa. Kannattaa myös muistaa, että kesäkarkeilla voi herkutella myös keskellä viikkoa, sillä aurinkoisia päiviä ei välttämättä ole jokapäivä. Kärkkäisen laajasta valikoimasta löydät kesäkarkit jokaiselle!
Tuotteet: ( 1 - 60 / 107 )
Järjestä:
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,75
    (4,93 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,75
    (4,93 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,00
    -31%
    Norm.  2,90 (23,53 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 4,90
    -9%
    Norm.  5,40 (32,67 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,00
    -31%
    Norm.  2,90 (23,53 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,75
    (4,93 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,00
    -31%
    Norm.  2,90 (23,53 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,00
    -31%
    Norm.  2,90 (23,53 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,30
    (10,83 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,00
    -31%
    Norm.  2,90 (23,53 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,00
    -33%
    (6,67 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,45
    (9,67 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (3,64 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (3,64 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,45
    (9,67 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,25
    (22,73 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,70
    (10,00 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,00
    (10,64 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (10,00 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,95
    (27,86 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,60
    -25%
    (7,50 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,75
    -19%
    (5,56 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,00
    (10,64 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,05
    (3,18 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,75
    -19%
    (6,25 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,75
    (27,50 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,05
    (3,18 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (10,00 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (8,24 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,75
    (27,50 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (9,17 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (10,00 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,50
    (8,33 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (5,35 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,50
    (14,29 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,65
    (18,06 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,30
    (1,50 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,00
    (6,06 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,10
    (10,00 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,05
    (3,18 / litra)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,75
    -19%
    Norm.  2,15 (6,25 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,40
    (7,78 / kg)
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,75
    (27,50 / kg)