Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 2471

Tuotteet 1 - 60 / 2471

Järjestä:

Järjestä:

Ilo Piparkakku-Jouluomena 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Lumio Lights 3x3 m USB valoverho
12,90 €
-13%
Norm. 14,90 €

Fazer Patukat & Karkit 415 g kalenteri
19,90 €
-20%
Norm. 24,99 €(47,95 / kg)

Karl Fazer Maitosuklaakonvehteja 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Lumio Lights 2 mx20 IP44 LED-valoverho
14,90 €
-25%
Norm. 19,90 €



Fazer Fazerina Appelsiinitryffeli 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Fazer Geisha Hasselpähkinänougat suklaakonvehti 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Fazer Julia 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Fazer Geisha Vadelma suklaakonvehti 250g
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €

Karl Fazer Vadelmajogurtti suklaakonvehteja 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(18,48 / kg)

Karl Fazer Vaalea Maitosuklaa 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Karl Fazer Maitosuklaa ja Valkosuklaa konvehteja 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Karl Fazer Crème Brûlée suklaakonvehti 250g
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €

UOMA Terva 500 ml löylytuoksu
1,50 €
-50%
Norm. 2,99 €(3,00 / l)


Fazer Vihreitä Kuulia 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Fazer Pätkis 320 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Fazer Liqueur Fills 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Fazer Joulusuklaa 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)


Karl Fazer Tryffelicrisp 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Fazer Jaffa 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)


Fazer DaCapo Tumma Suklaakonvehti 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)



Star Flamme Circle koriste led-kynttilällä
7,95 €
-20%
Norm. 9,95 €

Rento Talven Mausteet 400 ml löylytuoksu
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €

Ilo Glögi 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Ilo Kaneli-Appelsiini 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Fazer Fazermint Minttusuklaakonvehti 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)


Karl Fazer Suolainen Toffeekrokantti 250 g suklaakonvehti boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Fazer Dumle Mix toffee 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Aarikka Puunkantaja saunatonttu
35,92 €
-20%
Norm. 44,90 €

Star Crispy Ice 180-osainen ledvalosarja
9,90 €
-45%
Norm. 17,90 €

Karl Fazer Tumma suklaa 47 % 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Fazer Geisha Seasalt & Caramel 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Rento Lapinmarja 400 ml löylytuoksu
3,16 €
-20%
Norm. 3,95 €(7,90 / l)

Rento Kenno tummanvihreä 50x60 cm pefletti
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €

Ilo Polkakarkki 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Aarikka Retkeilijä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €

Aarikka Löylynheittäjä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €

Aarikka Sanko Saunatonttu
27,20 €
-20%
Norm. 34,00 €

Rento Koivu kuivattu saunavihta
9,52 €
-20%
Norm. 11,90 €

Rento Kenno tummanvihreä 60x160 cm laudeliina
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €

Aarikka Puutarhuri metsätonttu
26,32 €
-20%
Norm. 32,90 €

Fazer Dumle Smooth Caramel 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Star Trading Vinga 7-haarainen kynttelikkö
49,95 € - 89,00 €
-44%


Koti Tähti kippo mini
3,39 €
-15%
Norm. 3,99 €

Aarikka Vihta Saunatonttu
31,96 €
-20%
Norm. 39,95 €

Aarikka Saunatonttu Grillaaja koriste
27,20 €
-20%
Norm. 34,00 €

Aarikka Saara saunatonttu
27,20 €
-20%
Norm. 34,00 €

Fazer Jaffa Vihreät Kuulat 300 g leivoskeksi
2,50 €
-24%
Norm. 3,29 €(8,33 / kg)

4Living Talo saunakoriste
1,99 € - 3,99 €
-50%

Tuotteet 1 - 60 / 2471

Joulun odottajan verkkokauppa

Joulu on jo pian ovella, ja kodeissa jouluvalmistelut lähestyvät. Mitkä tuovat sinulle joulumielen? Millaisia asioita haluat tehdä ennen joulua, jotta voit jouluna nauttia? Joulun odotus voi toiselle tulla leipomisesta, toiselle joululahjojen ostamisesta. Joku hiljentyy joulunaikaan askartelemalla koristeita tai lahjoja läheisilleen. Lapset aloittavat odotuksen usein joulupukin kirjeellä ja tietysti joulukalenterin luukkujen avaamisella.

Verkkokauppamme valmistautuu jouluun kanssasi. Joulun odotus alkaa siis Kärkkäiseltä! Olemme koonneet kampanjaamme kaiken, mitä jouluvalmisteluihin tarvitset.

Kärkkäisen joulu on taas täällä!

Vuoden paras aika on jälleen saapunut! Kärkkäisen joulusta löydät upeat joulutekstiilit, kauneimmat koristeet, jouluvalot pihalle tai sisälle, joulukarkit konvehdeista muihin herkkuihin, tarvittavat paketointitarvikkeet – eli ihan kaiken, mitä jouluusi tarvitset! Kääräise tuotteet pukinkonttiin tai nauti joulun taikamaailmasta itse. Kärkkäisen avulla luot aidon joulun parhaan tunnelman!

Joulukoristeet tuovat joulun!

Kukapa ei odottaisi sitä aikaa, kun kuusi tuodaan tupaan ja komeron uumenissa tuotu koristelaatikko viimein avataan! Koko ihmeellisen upea sisältö levitetään parhaalla tavalla esille joulukuusen oksille. Joulukoristeet ovat aidot tunnelman tuojat! Upeat joulukuusenpallot, kimmeltävät nauhat sekä piparkakkutalon pihalla hymyilevät tontut löydät Kärkkäisen joulusta!

Joulukoristeet saavat olla uusia, vanhoja, perittyjä ja ostettuja. Joulun ajan kaikki sopivat mukavasti yhteen! Joulukoristeiden runsas valikoima vie pian mennessään. Ehkä joka huoneeseen sopisi oma teemansa? Tonttu-ukot eteiseen, jouluaskartelut lastenhuoneeseen ja muuhun sisutukseen sopivat hopeiset nauhat ja paperitähdet olohuoneeseen?

Joulutekstiilit kotia koristamaan

Jouluna kaipaamme jotakin lämpöistä ja pehmeää. Siksi sohvan nurkkaan ilmestyy hiutalein koristeltu pehmeä tyyny ja keittiön ikkunaan ripustetaan punasävyiset verhot. Joulutekstiilien avulla joulun tunnelmaan pääsee virittäytymään helposti. On upea katsella pimenevää maisemaa jouluisten verhokankaiden läpi, mausteista glögiä hörppien.

Joulutekstiilien ilmestyttyä jokaisella perheenjäsenellä on lupa ryhtyä toden teolla odottamaan talven suurta juhlaa! Onhan joulu selvästikin pian ovella. Eikä jouluverhoihin todellakaan ehdi kyllästyä. Loppiaisen jälkeen ne palaavat jälleen varastoon odottamaan ensi vuotta ja uusia hauskoja juhlia.

Jouluherkut ovat olennainen osa joulua!

Joulua ei tule ilman suklaata! Tai tulee, mutta ei sellainen joulu maistu joululta, missä pieni herkutteluhetki ei olisi sallittua. Joulukonvehdit kuuluvat itsestään selvänä asiana joulun aikaan, sekä ehkä myös koko joulukuuhun. Täytyyhän muutama suklaarasia ensin maistella läpi, jotta voi jouluna olla varma herkuttelevansa vain parhailla makuelämyksillä!

Kaikki tarvittavat ikimuistoisen joulun viettoon löydät Kärkkäisen verkkokaupan kautta! Älä pilaa jouluasi stressillä ja kiireellä – klikkaa itsesi Kärkkäiselle ja hoida jouluostosten teko sohvalta käsin! Kärkkäinen tarjoaa joulun hittilahjat, korut, kosmetiikan, pelit, lelut ja laitteet saman katon alta. Tutustu laajaan valikoimaan ja tilaa heti! Rauhallinen joulun odotus saa pian alkaa!