Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 95 / 95

Tuotteet 61 - 95 / 95

Järjestä:

Järjestä:

Abena San 5 Premium 36 kpl muotovaippa
16,48 €
-20%
Norm. 20,60 €(0,46 / kpl)
Abena Slip Premium XXL2 10 kpl teippivaippa
15,36 €
-20%
Norm. 19,20 €(1,54 / kpl)

Abena Fix Pants Cotton XL 3kpl hygieniahousut
17,68 €
-20%
Norm. 22,10 €(5,89 / kpl)

Abena Puri-Line 5 kg kirjopyykinpesujauhe
11,40 €
-20%
Norm. 14,25 €(2,28 / kg)

Abena 200 ml hajusteeton kuivapesuneste hiuksille ja vartalolle
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)

Abena tippa-alusta dispenso lankatelineeseen
5,36 €
-20%
Norm. 6,70 €

Abena Slip L0 Premium 26 kpl teippivaippa
21,52 €
-20%
Norm. 26,90 €(0,83 / kpl)

Abena San 8 Premium 22 kpl muotovaippa
16,56 €
-20%
Norm. 20,70 €(0,75 / kpl)

Abena 100 ml sinkkivoide
5,12 €
-20%
Norm. 6,40 €(51,20 / l)

Abena pesumyssy hiuksille
2,64 €
-20%
Norm. 3,30 €

Abena Slip L2 Premium 22 kpl teippivaippa
22,16 €
-20%
Norm. 27,70 €(1,01 / kpl)

Abena Slip XL2 Premium 21 kpl teippivaippa
22,00 €
-20%
Norm. 27,50 €(1,05 / kpl)

Abena San Special Premium 30 kpl muotovaippa
20,40 €
-20%
Norm. 25,50 €(0,68 / kpl)

Abena 8 kpl kostea pesupyyhe
1,59 €
-20%
Norm. 1,99 €

Abena Puri-Line 1 l hajusteeton yleispuhdistusaine
2,88 €
-20%
Norm. 3,60 €(2,88 / l)

Abena Slip S2 Premium 28 kpl teippivaippa
21,52 €
-20%
Norm. 26,90 €(0,77 / kpl)

Abena Slip Junior XS2 Premium 32 kpl teippivaippa
20,32 €
-20%
Norm. 25,40 €(0,64 / kpl)

Abena matta 5 l lattiavaha
27,92 €
-20%
Norm. 34,90 €(5,58 / l)

Abena San 6 Premium 34 kpl muotovaippa
16,40 €
-20%
Norm. 20,50 €(0,48 / kpl)

Abena Puri-Line 5 l nestemäinen pyykinpesuaine
24,56 €
-20%
Norm. 30,70 €(4,91 / l)

Abena 4,5 g huulivoide
1,08 €
-20%
Norm. 1,35 €

Abena Pants XXL1 Premium 20 kpl inkontinenssihousut
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €(1,60 / kpl)

Abena 500 ml hajustettu pesuvoide
3,44 €
-20%
Norm. 4,30 €(6,88 / l)

Abena Pants S1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
13,12 €
-20%
Norm. 16,40 €(0,82 / kpl)

Abena 200 ml hajusteeton ihovoide
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €(19,40 / l)

Abena Fix Pants Cotton L 3kpl hygieniahousut
16,96 €
-20%
Norm. 21,20 €(5,65 / kpl)


Abena 150 ml hajusteeton hoitovoide
7,40 €
-20%
Norm. 9,25 €(49,33 / l)

Abena sininen tabletinmurskain
5,80 €
-20%
Norm. 7,25 €

Abena Puri-Line All-In-One 120 kpl klooriton konetiskitabletti
17,76 €
-20%
Norm. 22,20 €(0,15 / kpl)


Abena Slip M1 Premium 26 kpl teippivaippa
19,28 €
-20%
Norm. 24,10 €(0,74 / kpl)

Abena 50 kpl 23x16 cm polyesteri pesukinnas
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(0,07 / kpl)


Tuotteet 61 - 95 / 95

Abenan Abri -tuotevalikoimasta löydät juuri sinulle sopivan inkontinenssituotteen. Koska ihmiset ovat yksilöitä, emme usko, että "yksi koko sopii kaikille". Siksi tuotevalikoimastamme löytyy ratkaisu jokaiselle, laadusta tinkimättä. Kaikki tuotteemme on valmistettu ympäristöystävällisesti ja dermatologisesti testattu. Tuotteissamme on erinomainen vuotosuoja ja 100-prosenttinen hengittävyys. Abri -tuotteiden ansiosta inkontinenssi ei estä sinua elämästä täyttä elämää!

Abenan tuotevalikoimasta löydät vastuullisesti valmistetut tuotteet henkilökohtaisen hygienian ja ihonhoidon tueksi. Tuotantomme tukee kestävän kehityksen periaatteita ja tuotteemme suunnitellaan niin, että ne tarjoavat sinulle helppokäyttöisen ja laadukkaan ratkaisun jokapäiväisin tarpeisiisi.